Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Motorak01" |  vypnout filtr

Další diskuse:

TO: saliven
to by mě taky zajímalo.
Z kádru Litvínova vypadli útočníci Martynek a Roman Pšurný. "Byli odvolaní zpátky do Budějovic, klub před podpisem cuknul. Asi už se nevrátí," lituje Rosol. "Nikdo jiný asi už nepřijde."

nevim nevim jestli by Štěpánek udělal něco víc než Kovář. Ty dva goly byly bravůrně provedený. Měli jsme hrát jako teď rusové...slováci jsou tam jen dopočtu, ale Lojza holt nevěděl jak na hrát. Tak zase kdo má umět líp bránit než slováci když přesovský beton je zo slovenska. Smajlík Výmluvy na intuice jsou docela trapný...ala po bitvě je každý generál. Kdyby to Kovář vychytal tak by ho vychvaloval do nebes. Nebýt Kováře tak žádné medaile ani nemáme. Kuba hrál výborně...a doufám, že dostane nějaký kvalitní angažma, aby se Had nerozhodoval podle klubu, ale podle formy.

Dneska opravdu škoda, po skvělým čvrtfinále jsme odvedli nemastný, neslaný výkon. Střídání Kuby jsem taky nepochopil, slováci hráli jen na breaky bránili střední pásmo. Ale vyhráli zaslouženě, víc chtěli a dřeli. Myslím, že zítra uvidíme v brance Štěpánka a prohrajeme na plné čáře. Před zápasem jsem si říkal máme kliku, hrajeme s labilními slováky, ty dáme...to si asi ale říkali i kluci v kabině Smajlík

Pro Kováře by určitě bylo lepší kdyby věděl, že bude chytat i další zápas. Kuba v těch zápasech ukázal formu a trenér by mu měl dát post jedničky. Připadá mi, že Had čeká až to Kovař zkazí a bude mít alibi proč tam dát Štěpánka.

Naše šance jak přejít přes čtvrtfinále (jestli se tam dostaneme). Bryzgalov nezklame Smajlík

odkaz

Rozpis zápasu na European Trophy...na našich stránkách jsem to nikde nenašel.
odkaz

Kuba vyhlášenej hráčem zápasu Smajlík

Hned je volnej dobrej trenér. Toho bych si tu dokázal představit.
odkaz

Tak kluky čeká v Liberci opět bíle peklo - odkaz

taky to nějak nemohu najít. Všude jsem našel odkaz jen na Linkopings - Salzburg. Nevíte někde, kde to najít?

TO: quak
když už jsme u těch fotek, tak ani u na našich stránkach není tak fotka správně. Smajlík

TO: Simon84
Hoši nebuďte naivní, že by Kuba byl jednička. Neříkám, že na to nemá, ale Hadův kuň je Štěpánek. Nepamatujete si kdo ho trénoval ve Vítkach? Jako do nominace pořád bere hráče z třince a vítek tak brankářská jednička bude na těchto turnajích vždy Štěpánek. Smajlík

sorry, špatně zkopírované:
Břetislav Kopřiva (Třinec): "Hráli jsme víceméně na polovině Českých Budějovic, ale tahle hra nám nenese ovoce už delší dobu. Mužstva přetlačujeme, ale bohužel nedáváme góly a z rychlých protiútoků inkasujeme. Nepohlídali jsme si začátky třetin, dostali jsme laciné branky a tak silné týmy jako České Budějovice si vedení kvalitní defenzivou dokážou pohlídat."

Milan Kupka (České Budějovice): "Domácí začali aktivně, což umocnili rychlým prvním gólem. My jsme se jejich aktivitu snažili nějak otupit a po dvou akcích jsme výsledek ještě v první třetině otočili. Po třetím gólu se zdálo, že jsme domácí zarazili. Přidali jsme ještě čtvrtou branku a dobrou defenzivou v třetí třetině jsme utkání dovedli do vítězného konce."

hodnoceni po zápase:

Zdroj: hokej.cz
Na výměnu Petra Gřegořka a Bryana McGregora mezi Karlovými Vary a Třincem nakonec nedojde. Domluvený trejd po osmi dnech ztroskotal podle oficiálního webu Energie na tom, že obránce Gřegořek se s vedením Ocelářů nedohodl na podmínkách smlouvy. Oba hráči se tak bez jediného startu v novém dresu vracejí zpátky do svých předešlých klubů

To jsem zvědavej z čeho budou platit Mikeše. Vaněk říkal, že na Mikesku jsou peníze díky přestupu Gřegořka do třince. Smajlík

za 12 zápasu 24 bodů je hodně dobrý. Minulou sezonu jsme měli za první čtvrtinu 26 bodu, ale zase jsme hráli o zápas více. Jelikož ten zápas měl být doma s boleslavý tak předpokládám výhru. Teoreticky jsme tedy překonali úvodní čtvrtinu z minulé sezony. Hlavně nezopakovat druhou čtvrtinu z minulé sezony. Ta byla desná Smajlík

pěkněj gol Smajlík
odkaz

Hokejista Aleš Kotalík byl poslán z Buffala na farmu do Rochesteru. Spolu s ním putoval do nižší AHL i obránce Shaone Morrisonn. Klub tím vyřešil problém s platovým stropem.

TO: zdcart
Začíná v 17:10. Chápu tě, těch 20 minut čekat je fakt hrozný Smajlík

TO: Drápalík
Podle informací, které získala agentura Interfaks, mělo být na palubě 37 pasažérů. První zvěsti nebyly konkrétní, posléze se objevila zpráva, že 36 cestujících zahynulo, přežil jediný - s vážným zraněním. Podle zpráv z místa neštěstí zasahují na zmíněném letišti záchranáři, z letadla podle serveru allhockey.ru zbyla jen "hromada železa.

To je fakt hrozný. Smajlík

TO: julas
Každej rok jsou přípravné zápasy za 50 Kč. Všechno se zdražuje, čekal bych i tohle. Takže 50 je ok.

TO: rumiste
Jestli myslíš náš přátelák s kladnem tak ten je zítra. Dneska hraje tak Kometa s Petrohradem Smajlík . Na to bych se i podíval.

tak tohohle hráče bych si dokázal představit v našem dresu: Alespoň na tréninku
odkaz

Tak koukám, že letos žádná posila z NHL nepřijde Smajlík
Martínek skončil v Columbusu
odkaz

hledáme zkušené beky a necháme si proklouznout hned dva a dokonce jihočechy. V podpis Melichara jsem nedoufal, ale Sičák jsme získat mohli.

TO: -Tom-
Myslím, že Janka to ani nemrzí. Teď psali, že bude hrát za Poprad. Takže si užije KHL místo NHL Smajlík

Podle ruských médii Jank do Popradu.
odkaz

Tenkrát už ve Finsku nehraje. Hraje ve Spartě

Před nedávnem sem myslím quak daval otázku z karlovarského ptejte se. Otázka se týkala Aleše Kotalíka.

Dobrý den, je pravda, že máte zájem o Kotalíka a že pokud by tady hrál tak tady zůstane Sailer?

Odpověď generálního manažera Miroslava Vaňka dne 19. dubna:
O Aleše Kotalíka zájem máme. Na 100% se vrací do Evropy, avšak jde o hráče, který je velmi žádaný a zájemců o jeho služby bude dost. A to nejenom z extraligy. Bude záležet na Alešovi, jakým směrem se bude chtít ve své kariéře dál ubírat. Petr Sailer v našem klubu dál působit nebude.

výtah z článku s Martínkem
Naopak budoucnost zkušeného zadáka je nejistá. „Když bude nabídka z NHL, rád bych pokračoval,“ říká. NHL dosud hrál jen za Islanders. “Nebráním se ničemu, šel bych i jinam,“ připouští. V této souvislosti by se mohl nabízet i možný návrat do Ćeských Budějovic, představitelé Mountfieldu by Martínka hodně stáli. Je to reálné? „Nevím, mluvil jsem s panem Jounem a řekl mu, že pokud bych se vrátil domů, tak do Českých Budějovic. Ovšem teď to neřeším.“
To moc nevypadá, že by měl přijít.

TO: SakuLance
Tady je ten článek, o kterém mluvíš
odkaz

TO: Evoorg
to je taky pravda, Sparta jasně řekla, že do budoucna s nima počítá. Ale Smoleňáka by se mi líbil. Ale raději bych se zaměřil na nějakého tahouna viz Kotalík. I ten "mladej" Výborný by mi nevadil. Veřím, že v jiném týmu bude hrát skvěle. Ale to bychom tu pak měli přecentrováno.

TO: Hokejmistr
tady píšou o extraligových klubech.
odkaz

Něco o mladým Výborným:
Jak hokej.cz informoval tiskový mluvčí klubu Radek Papáček, v Holešovicích se loučí pětinásobný mistr světa David Výborný (na snímku), jenž údajně hodlá pokračovat v kariéře, ale musí si k tomu najít jiný klub. Na konkrétní informace je brzy, ale v zákulisí padají zmínky o Plzni či Mladé Boleslavi. Třeba se ovšem bývalý hokejista Columbusu ještě vydá do zahraničí.

Chápu, že ty peníze někde klub vzít musí,ale nemyslím si, že tohle je ten nejlepší krok. Možná zdražit, ale ne o tolik. Nechápu proč nejsou zdraženy lístky do kotle. Takhle si stejně lidi koupí lístek do kotle a pohodlně si sednou. Kdyby zdražil klub i lístky do kotle třeba na 130 kč tak by ta nam taky vydělal. Ale lístky na C4 (nej místo) za 220 kč mi opravdu přijde přehnaný. Hrajou to na to, aby si lidi koupili permice. Ono je to stejnak jedno, ty co hokej milujou tak stejně přijdou.

TO: stoker303
škoda, že ty zápasy nebyly v tv. Na to bych se určitě podíval. Bojím se aby nám Kováře někdo nevyfoukl. Takovej golman, je to jen otázkou času kdy odejde. V rozhovoru s ním jasně řekl, že po sezoně ( té příští ) chce jít do zahraničí. Třeba proti Bělorusku bude taky chytat i když je tam Štěpánek, oblíbenec Hada, takže asi ne.

Čau, nevíte jestli jde někde na netu sledovat dnešní zápas
Norsko - HCM? Smajlík

TO: zdcart
kde si našel, že končí i Hnilička? Nikdo o tom nic nepíšou.

TO: zdcart
to jsem moc nepochopil. Proč jen 20 zápasů? To je tak aby se sedla obrana a on pak odejde? To moc nechápu. Buď celou sezónu nebo nebrat. Ale kdo ví jak to franta myslel. Jinak Bača by mohl hrát klidně ještě několik sezón. Ten hráč má neskutečnej přehled. A ty jeho střely jsou taky slušný. Škoda těch tyček. Smajlík

TO: Tveety
Podlešákovi končí ve Spartě smlouva. Smajlík

TO: Budějce
souhlas. Taky bych volbu neměnil když nevíme jak jsou na tom jiní hráči. Když jel pletka podruhé tak jsem si byl jistej, že to dá. Škoda.

TO: Arrtik
nejhorší je, že když by franta poslal na najezd někoho jiného než ze zmiňované trojice a ten hráč by to nedal tak pak tady na foru všichni nedáváte proč jel tenhle a proč nejel Pletka nebo Šimánek. Pletka je na nájezdy specialista což dokázal již nělikrát. Holt se nezadařilo. Hlavně aby to hráči hodili za hlavu.

Dneska velká škoda, najezdů jsem se dost bál, protože jsem neveděl co od vítkovic čekat. Jinak Gulaš je opravdu marnej, ale myslím, že je to tím, že hraje v pětce s kašpim a pletkou. Dařilo se mu když hraje v lajnu s květákem a langošem. Snad budou spolu hrát i v neděli. Naše produktivita je opravdu šílená. Takových šancí a nedát z toho nic. Smajlík

když to nejde hokejově tak alespoň to štěstíčko nějak přivolat
odkaz

Jediný co napíšu: TAKHLE SE PLAYOFF NEHRAJE!!!! Smajlík

Když jsme u těch návratů, tak tenhle je asi taky v nedohlednu
odkaz

V dnešním zápase Milan moc času na ledě nedostal, ale ve třetí třetině hrál s červenkou a měl více času na ledě a dokonce si svým pohybem a bojovností vybojoval přesilovku 5na3. Přitom předchozí faul 5na4 byl také na Gulaše. Neříkám, že by hrál nějak dobře, ale kdo hrál. Je vidět, že byl dost nervozní, nedovolil si jeho obvyklý přechod do utočného pásma proskočením mezi 3 hráčema. Celý tenhle turnaj byl hodně špatný. Zklamal mě Červenka, ale ono se to dalo celkem čekat, že bez Jágra bude poloviční.

TO ALL:
Pánové, potřeboval bych sehnat nějaké fotky z našich zápasu v plném rozlišení. Mohl by mi s tím někdo pomoct, každou chvíli sem někdo dává fotky ze zápasu. Kdyžtak mi napište email na tomas.vrchota@seznam.cz
Předem děkuju Smajlík

TO: machy43
Ale jo, samozřejmě, že se hrajou 2 a 2. Ale přeci jen když ten tým doma 2x vyhraje a jede se k druhému týmu, tak ten druhý tým má "nůž na krku", že musí vyhrat. Pro nás by určitě byla výhoda kdybychom začínali doma.

TO: K21CB
kdyby Motor skončil na 6.místě a zlín byl 3 tak nevim jestli byli ochotni, aby se první dva zápasy hrály u nás. Přece jen je to výhoda. Hlavně pro nás, když venku hrajeme tak nějak ospale. Předpokládám, že kdyby to chtěl Zlín tak by to šlo, ale u nás nevim. Docela ošidné, ale pevně věřím, že to má vedení ošetřené.

Milan by měl hrát v druhé lajně. odkaz

TO: Bricciolo
78 b.

ohlasy
Radim Rulík (Sparta): "Nepamatuju zápas, kdy bychom vedli doma po první třetině. Ale od druhé třetiny jsme přestali hrát, ubylo nasazení a bruslení. Soupeř z přesilovky pět na tři korigoval a potom z dvou brejkových situaci, kdy jsme hráli až moc bezstarostně, tak nám dali dva góly. Dostali se do zápasu, oni ty dvě třetiny ovládli hru a my jsme v nich zkolabovali a úplně zklamali."
Milan Kupka (České Budějovice): "Utkání bylo jako den a noc. V první třetině byli domácí jasně lepší ve všech činnostech, přehrávali nás a dostali se do zaslouženého vedení. Od druhé třetiny jsme to trošku zvedli, podařilo se nám vyrovnat a v další průběhu to bylo o tom, komu se podaří dát gól a dostane se do výhody."

TO: -Tom-
Vildy je podle mě velká škoda, v přípravě se mi docela líbil. Silový hráč, který má dobrou střelu. Docela mě překvapilo, že ho trenér Výborný vyřadil, asi mu nezapadl do koncepce.

Tak tohle bylo opravdu moc. Marná boleslav. Za tenhle zapas bych jim vsem dal pokutu. Tragedie. Jak pise stoker303, za tohle si nezaslouzi jet domu autobusem. Hlavne, ze kveton do novim mele, ze veri, ze vyhrajou ze boleslav je v pr.deli, ze toho chteji vyuzit. Oni do ty 6 snad nechteji.

5 minut, to musi dat.

od tý doby co dala plzen gol na 3:2 nase hra sla razantne dolu. Hlavne ten zaver byl z nasi strany spatnej. Dneska bylo na body. 3 gol podle me kuby. Skoda

TO: Deiw9090
klidně narážej, v plzni se píská jedině pro plzeň. To mě vytáčí pořád.

TO: Olíí
lístky seženeš určitě.

TO: Olíí
Jo, pouze 217.Kapacita pry 130 lidi

TO: Ježour
Já bych nasazení Šindeláře přisuzoval kvůli debaklu s Třincem. Jinak Mikeska dneska skvělě stejně jako všichni ostatní. Jediná věc, co mi vadila jsou ty přesilovky. Přesilovka 5 na 3 se nahraje na beka na modrý, totalně tam chybí nějaký pohyb, křižná přihrávka atd. Je to děsně statický. Jsem zvědavěj jak kluci přistoupí k zápasu s Plzní. Snad to nebude veřejné bruslení.

Pánové, naši kluci ty nájezdy zas tak špatně nejezdí, oni se k tý brance s tím pukem i dostanou Smajlík
odkaz

TO: DaveMotor
Myslíš 26-letého Mensátora nebo 34-letého Sáblíka Smajlík Ty zase tak mladí nejsou

oprava, teda na CT4. Kluci uz vedou.Kezby jim to vydrzelo.

zacina na ct2 cesko kanada 20 kdo ma zajem

blbne vam u prenosu zvuk?

naše produktivita je fakt mizerna. tři tutovky, sám před brankářem a nedají góla. to je pak težký Smajlík

Vyměnou trenéra bych se vubec nezabýval. Máme jednoho z nej treneru extraligy. Uvidíme po přestavce jak budeme hrát. Návrat Rendy snad dá obraně trochu klidu navíc, když pořádně potrenujeme tak to bude dobrý.

Kladno právě vstřelilo branku!
Dějou se na Kladně věci, Snopek měl v přesilovce ještě dva střelecké pokusy, pak ale o puk v útočném pásmu přišel, Kladno se v oslabení dostalo do přečíslení čtyř na jednoho, SACHA TREILLE si vyměnil puk s Tomanem a prostřelil Kováře. Asistence Milan Toman
Jako na slavii, dostaneme gol ve vlastni presilovce

TO: Jewel
trošku jsem se divil proč hráči omsku co seděli na lavičce nepomohli hráčům co byli na ledě. To jsem fakt nepochopil. Nechat zmlatit první pětku + golmana. Dneska má být zasedání nad tímto prohřeškem, tak doufam, že je vyrazí z KHL.

Lidi,věřte nevěřte, ale HC Mountfield se stal týmem kola. To je snad poprvé, co se stalo, že to není Plzeň?

TO: Ježour
no, jasně, to bylo spíš vztažené k tobě, že k ideálnímu večeru by se hodily ty body.

TO: Ježour
jen ty body chyběly. Smajlík

TO: machy43
máme smolíka Smajlík

V dnešní hře jsem viděl po dlouhé době prvek, který mi zde dlouho chyběl. Konečně jsme se začali cpát do branky. A jak se to vyplatilo. Krasné vítězství. Kluky by to mohlo nakoupnout. V neděli snad sfoukneme Plzeň a bude to snad dobrý. Jinak Quak a Motorfans skvěle. Pánové až budete mít zase pocit v kostech tak to sem napište a ja si pujdu vsadit Smajlík

TO: Motorfans
Myslim, ze prvni tretina te vrati do reality. Z tohohle jsem jsem jiz vystrizlivej, ze se zazracne zlepsime.

ohlasy:
Milan Kupka (České Budějovice): "Utkání bylo vyrovnané s lepším koncem pro nás. Měli bychom lépe pracovat před vlastní brankou a být důrazní třeba i za cenu faulu. Dopouštíme se faulů v útočném pásmu, ale v obraně nám chybí důraz a zbytečně inkasujeme."
Antonín Stavjaňa (Karlovy Vary): "Začátek byl z naší strany hodně vlažný a výkon nebyl podle našich představ. Ve druhé třetině se nám podařilo získat vedení a chtěli jsme si pohlídat výsledek. Bohužel domácí vyrovnali a v prodloužení vydřeli bod navíc po situacích, které se nám nelíbily. Musíme si prostudovat video."

souhlasím, ale jistě si měl namysli první čtvrtinu Smajlík a nějak mi připadá, že se již vytratilo Smajlík

To je desněj hokej. Naši tam jezdí a vubec nevi co maji hrát. Žádnej zápal pro hru. Děsný. Pokračujou ve výkonu s Litvajzem. To je fakt tragický. Vary celou 3 třetinu vyhazujou a oni si s tím neumí poradit. Tohle je krize jako brno.

tak si pročítám ty příspěvky před zápasem a největší optimista byl Mrož, který tipoval, že Litvajz dostane 11 golu. Realita však byla zcela jiná. Dneska si to kluci odbrusli jako dámičky, litvajz narozdíl od nás hrál tvrdě. Z Kolarze nejsem nějak nadšenej. Připadal mi, že zbytečně zmatkoval. Už by někdo Gulimu měl řict, že hokej je týmová hra, že to sám nezvládne. Jinak Kuba po dlouhé době zachytal fakt výborně. Mikeš dneska taky Smajlík

TO: pakanen
Ty ohlasy jsou fakt dobry, Kura je uplně na dně. Čekal jsem, že se rozbrečí. Smajlík Sparta mluvila o trejdech a Zajíc už před sezonou mluvil, že sem lákal Kůru. Nějaký trejdík ze sparty by se nám hodil, nějak obrance by se hodil